← Alle kategorier

LUNVERK · 9 produkter

Brød, rundstykker & kaker

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Hvete-rundstykker til ferdigbaking – produktbilde

    Hveterundstykker til ferdigbaking

    Vanlig pris 36,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 36,90 kr
  • Brød med blandet strø 560 g, 8 stk. - NORMAE

    Hveterundstykker, 8 stk. / 560 g

    Vanlig pris 35,70 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,70 kr
    Enhetspris 63,75 kr/kg
  • Stracciatella-kake 400 g – produktbilde

    Stracciatella-kake, 400 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
  • Sitronkake 400 g – produktbilde

    Sitronkake, 400 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
  • Marmorkake 400 g – produktbilde

    Marmorkake, 400 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
  • Ostekake 400 g - DEALS-OF-NORWAY

    Ostekake, 400 g

    Vanlig pris 74,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 74,90 kr
    Enhetspris 187,25 kr/kg
  • Kakebunn av røredeig, 300 g - LUNVERK

    Kakebunn av røredeig, 300 g

    Vanlig pris 58,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 58,90 kr
    Enhetspris 196,33 kr/kg
  • Sinnack flerkornsrundstykker til ferdigsteking, 8 stk., 560 g - LUNVERK

    Sinnack flerkornsrundstykker til ferdigsteking, 8 stk., 560 g

    Vanlig pris 37,45 kr
    Vanlig pris Salgspris 37,45 kr
  • Fylte minikaker 250 g - DEALS - OF - NORWAY

    Fylte minikaker, 250 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr