← Alle kategorier

LUNVERK · 14 produkter

Tilbud – kort best før-dato

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Middelsterk sennep 200 ml - DEALS - OF - NORWAY

    Middelsterk sennep, 200 ml

    Vanlig pris 13,93 kr
    Vanlig pris 19,90 kr Salgspris 13,93 kr
  • Dobbelkaker, 500 g rull - DEALS-OF-NORWAY

    Dobbelkjeks, 500 g rull

    Vanlig pris 38,43 kr
    Vanlig pris 54,90 kr Salgspris 38,43 kr
    Enhetspris 76,86 kr/kg
  • Vaffelrull med mørk sjokolade - LUNVERK

    Vaffelrull med mørk sjokolade

    Vanlig pris 34,93 kr
    Vanlig pris 49,90 kr Salgspris 34,93 kr
    Enhetspris 279,44 kr/kg
  • Peppermynte-taler 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Peppermynteplater, 250 g

    Vanlig pris 30,03 kr
    Vanlig pris 42,90 kr Salgspris 30,03 kr
  • Funny-Ferske chips, ungarsk stil, 4 x 40 g - DEALS-OF-NORWAY

    funny-frisch Chipsfrisch Ungarisch, 4 × 40 g

    Vanlig pris 41,23 kr
    Vanlig pris 58,90 kr Salgspris 41,23 kr
  • choviva peanøttsnacks, 300 g pose - NORMAE

    ChoViva peanøttsnacks, 300 g

    Vanlig pris 48,23 kr
    Vanlig pris 68,90 kr Salgspris 48,23 kr
    Enhetspris 160,77 kr/kg
  • Vaffelruller med melkesjokolade - LUNVERK

    Vaffelruller med melkesjokolade

    Vanlig pris 34,93 kr
    Vanlig pris 49,90 kr Salgspris 34,93 kr
    Enhetspris 279,44 kr/kg
  • Hasselnøttkaker med kremfyll 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hasselnøttkjeks med kremfyll, 250 g

    Vanlig pris 18,45 kr
    Vanlig pris 36,90 kr Salgspris 18,45 kr
    Enhetspris 73,80 kr/kg
  • Kokosflak overtrukket med mørk sjokolade (20 %) - NORMAE

    Kokosflak med mørk sjokolade (20 %)

    Vanlig pris 31,43 kr
    Vanlig pris 44,90 kr Salgspris 31,43 kr
  • Sjokolade- og kjeksstenger 90 g med mørk sjokolade - DEALS-OF-NORWAY

    Kjeksstenger med mørk sjokolade, 90 g

    Vanlig pris 32,13 kr
    Vanlig pris 45,90 kr Salgspris 32,13 kr
  • Edel helmelk - sjokolade Caramel Choc 200 g - NORMAE

    Melkesjokolade med karamellfyll, 200 g

    Vanlig pris 48,93 kr
    Vanlig pris 69,90 kr Salgspris 48,93 kr
    Enhetspris 244,65 kr/kg
  • Sjokoladekranser - LUNVERK

    Sjokoladekranser

    Vanlig pris 39,13 kr
    Vanlig pris 55,90 kr Salgspris 39,13 kr
    Enhetspris 156,52 kr/kg
  • Ovnschips med paprika, 115 g - DEALS-OF-NORWAY

    Ovnschips med paprika, 115 g

    Vanlig pris 31,43 kr
    Vanlig pris 44,90 kr Salgspris 31,43 kr
  • Kamillete, 25 poser, 37,5 g - LUNVERK

    Kamillete, 25 poser, 37,5 g

    Vanlig pris 11,45 kr
    Vanlig pris 22,90 kr Salgspris 11,45 kr
    Enhetspris 305,33 kr/kg