← Alle kategorier

LUNVERK · 57 produkter

Godteri

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Sjokolade med hele nøtter 100 g - NORMAE

    Melkesjokolade med hele hasselnøtter, 100 g

    Vanlig pris 46,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 46,90 kr
    Enhetspris 469,00 kr/kg
  • Sjokolademelkbar 200 g - NORMAE

    Sjokoladebarer med melkekrem, 200 g

    Vanlig pris 64,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 64,90 kr
  • Peppermynte-taler 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Peppermynteplater, 250 g

    Vanlig pris 30,03 kr
    Vanlig pris 42,90 kr Salgspris 30,03 kr
  • Kokosflak overtrukket med mørk sjokolade (20 %) - NORMAE

    Kokosflak med mørk sjokolade (20 %)

    Vanlig pris 31,43 kr
    Vanlig pris 44,90 kr Salgspris 31,43 kr
  • Sukret fruktgelé, 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Sukret fruktgelé, 250 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
    Enhetspris 199,60 kr/kg
  • Melkesjokolade med hele mandler, 100 g - NORMAE

    Melkesjokolade med hele mandler, 100 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 339,00 kr/kg
  • Euka mentolpastiller 300 g - NORMAE

    Euka mentolpastiller, 300 g

    Vanlig pris 31,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 31,90 kr
    Enhetspris 106,33 kr/kg
  • Mørk sjokolade, 100 g - DEALS-OF-NORWAY

    Mørk sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 339,00 kr/kg
  • Druer-nøtter-sjokolade, 100 g - DEALS-OF-NORWAY

    Melkesjokolade med rosiner og hasselnøtter, 100 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 339,00 kr/kg
  • Hvit sjokolade 100 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hvit sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 339,00 kr/kg
  • Helmelk- og hasselnøttsjokolade 100 g - DEALS-OF-NORWAY

    Melkesjokolade med hasselnøtter, 100 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 339,00 kr/kg
  • Melkesjokolade, 100 g - DEALS-OF-NORWAY

    Melkesjokolade, 100 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 339,00 kr/kg
  • choviva peanøttsnacks, 300 g pose - NORMAE

    ChoViva peanøttsnacks, 300 g

    Vanlig pris 48,23 kr
    Vanlig pris 68,90 kr Salgspris 48,23 kr
    Enhetspris 160,77 kr/kg
  • Melkesjokolade med hasselnøtter - LUNVERK

    Melkesjokolade med hasselnøtter

    Vanlig pris 34,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,90 kr
    Enhetspris 349,00 kr/kg
  • Hvit sjokolade - LUNVERK

    Hvit sjokolade

    Vanlig pris 78,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 78,90 kr
    Enhetspris 394,50 kr/kg
  • Sjokolade-melkbar - LUNVERK

    Sjokolade-melkbar

    Vanlig pris 69,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 69,90 kr
    Enhetspris 349,50 kr/kg
  • Mørk sjokolade, 100 g - LUNVERK

    Mørk sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 34,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,90 kr
    Enhetspris 349,00 kr/kg
  • Edel helmelk - sjokolade Caramel Choc 200 g - NORMAE

    Melkesjokolade med karamellfyll, 200 g

    Vanlig pris 48,93 kr
    Vanlig pris 69,90 kr Salgspris 48,93 kr
    Enhetspris 244,65 kr/kg
  • Kopp - pudding med sjokoladesmak, 59 g pose - NORMAE

    Kopp-pudding med sjokoladesmak, 59 g

    Vanlig pris 19,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 19,90 kr
    Enhetspris 337,29 kr/kg
  • Kirsebærkarameller 150 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kirsebærdrops, 150 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr