← Alle kategorier

LUNVERK · 22 produkter

Pølser & kjøtt

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Skinkepølser 380 g – produktbilde

    Skinkepølser, 380 g

    Vanlig pris 68,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 68,90 kr
  • Hotdogpølser, 550 g - LUNVERK

    Hotdogpølser, 550 g

    Vanlig pris 76,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 76,90 kr
  • Skinkepølser, 5 stk. / 250 g - LUNVERK

    Skinkepølser, 5 stk. / 250 g

    Vanlig pris 66,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 66,90 kr
    Enhetspris 267,60 kr/kg
  • saftig bockwurst i naturtarm, 380 g glass - DEALS-OF-NORWAY

    Bockwurst i naturtarm, 380 g

    Vanlig pris 69,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 69,90 kr
  • landpølser, 350 g glass - DEALS-OF-NORWAY

    Landbockwurst, 5 stk. / 380 g

    Vanlig pris 79,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 79,90 kr
  • Skinkepølse, 125 g boks - DEALS-OF-NORWAY

    Skinkepølse, 125 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
  • Eidmann ølpølse, 125 g boks - DEALS-OF-NORWAY

    Eidmann ølpølse, 125 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
  • Eifel bondens frokost/glass, 160 g - DEALS-OF-NORWAY

    Eifeler Bauernfrühstück, 160 g glass

    Vanlig pris 45,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 45,90 kr
  • Kokt løkpølse i glass, 160 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kokt løkpølse, 160 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
  • Pølser i naturtarm, 5 stk., 250 g - LUNVERK

    Pølser i naturtarm, 5 stk., 250 g

    Vanlig pris 66,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 66,90 kr
    Enhetspris 267,60 kr/kg
  • Knakkpølse på glass 130 g - DEALS-OF-NORWAY

    Knakkpølse, 130 g

    Vanlig pris 44,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,85 kr
  • Thüringer leverpølse på glass 130 g - DEALS-OF-NORWAY

    Thüringer leverpølse, 130 g

    Vanlig pris 44,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,95 kr
  • Thüringer blodpølse på glass 130 g - DEALS-OF-NORWAY

    Thüringer blodpølse, 130 g

    Vanlig pris 44,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,85 kr
  • Urteleverpostei 160 g - DEALS-OF-NORWAY

    Urteleverpostei, 160 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
  • EIFELER blodpølse 160g - DEALS-OF-NORWAY

    Eifeler blodpølse, 160 g

    Vanlig pris 44,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,85 kr
  • ølpølse 125 g - DEALS-OF-NORWAY

    Ølpølse, 125 g

    Vanlig pris 38,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 38,90 kr
    Enhetspris 311,20 kr/kg
  • små wienerpølser, 380 g glass - DEALS-OF-NORWAY

    Små wienerpølser, 380 g

    Vanlig pris 59,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 59,90 kr
  • Bockpølser 380 g – produktbilde

    Bockpølser, 380 g

    Vanlig pris 71,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 71,90 kr
  • Jaktpølse 125 g - DEALS-OF-NORWAY

    Jaktpølse, 125 g

    Vanlig pris 38,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 38,90 kr
    Enhetspris 311,20 kr/kg
  • 6 wienerpølser 550 g – produktbilde

    Wienerpølser, 6 stk., 550 g

    Vanlig pris 84,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 84,90 kr