← Alle kategorier

LUNVERK · 40 produkter

Tørrvarer & middagsmiks

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Sausetykner til mørke sauser 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Sausetykner til mørke sauser, 250 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
  • Potetknödel, blanding til 12 stk., 309 g - LUNVERK

    Potetknödel, blanding til 12 stk., 309 g

    Vanlig pris 34,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,90 kr
    Enhetspris 112,94 kr/kg
  • Kyllingsuppe med nudler, til 750 ml - LUNVERK

    Kyllingsuppe med nudler, til 750 ml

    Vanlig pris 12,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 12,90 kr
    Enhetspris 161,25 kr/kg
  • Maggi ungarsk gulasj, 56 g - DEALS-OF-NORWAY

    Maggi ungarsk gulasj, 56 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
  • Sauspulver til spaghetti bolognese og lasagne, 45 g - LUNVERK

    Sauspulver til spaghetti bolognese og lasagne, 45 g

    Vanlig pris 12,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 12,90 kr
    Enhetspris 286,67 kr/kg
  • Maggi Fix Chili Con Carne 33g - DEALS-OF-NORWAY

    Maggi Fix Chili con Carne, 33 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
  • Langkornet ris i kokepose, 4 x 125 g - DEALS-OF-NORWAY

    Langkornet ris i kokepose, 4 × 125 g

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 51,80 kr/kg
  • Risgrøt 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Grøtris, 500 g

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
  • Sauspulver til pasta- og skinkegrateng 40 g - DEALS-OF-NORWAY

    Sauspulver til pasta- og skinkegrateng, 40 g

    Vanlig pris 9,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 9,90 kr
  • Currywurst krydderblanding i krydret tomatsaus - DEALS-OF-NORWAY

    Currywurst-krydderblanding, 38 g

    Vanlig pris 24,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 24,95 kr
  • Fersk eggespaetzle, 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Fersk eggespätzle, 250 g

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
  • Maggi Bondens gryte med kjøttdeig 39 g - DEALS-OF-NORWAY

    Maggi Bondegryte – krydderblanding, 39 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
  • Pakning med Maggi kjøttkake, 70 g – DEALS-OF-NORWAY

    Maggi kjøttkakeblanding, 70 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
  • Parboiled toppkvalitets langkornet ris 1 kg - DEALS-OF-NORWAY

    Parboiled langkornet ris, 1 kg

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Brødsmuler 1 kg - DEALS-OF-NORWAY

    Brødsmuler, 1 kg

    Vanlig pris 43,20 kr
    Vanlig pris Salgspris 43,20 kr
  • Gulasj-blanding 40 g - DEALS-OF-NORWAY

    Gulasj – krydderblanding, 40 g

    Vanlig pris 8,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 8,90 kr
    Enhetspris 222,50 kr/kg
  • Delikatessesaus til stek - DEALS-OF-NORWAY

    Delikatessesaus til stek, 3-pakning

    Vanlig pris 36,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 36,95 kr
  • Oksekjøttsuppe med nudler - DEALS-OF-NORWAY

    Oksekjøttsuppe med nudler, 3 porsjoner

    Vanlig pris 26,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 26,95 kr
  • Gyros krydderblanding med hvitløk, oregano og timian - DEALS-OF-NORWAY

    Gyros-krydderblanding, 2 porsjoner

    Vanlig pris 24,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 24,95 kr
  • Roulader i kraftig stekesaus - DEALS-OF-NORWAY

    Krydderblanding til okseroulader, 3 porsjoner

    Vanlig pris 24,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 24,95 kr