← Alle kategorier

LUNVERK · 26 produkter

Grønnsaker & tilbehør

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Vinsurkål, 500 g - LUNVERK

    Vinsurkål, 500 g

    Vanlig pris 21,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 21,90 kr
    Enhetspris 43,80 kr/kg
  • Eplemos, 710 g - DEALS-OF-NORWAY

    Eplemos, 710 g

    Vanlig pris 35,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,90 kr
  • Spreewaldhof Letscho Grønnsaker 680g - DEALS-OF-NORWAY

    Spreewaldhof Letscho, 680 g

    Vanlig pris 59,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 59,90 kr
  • Agurkstenger - LUNVERK

    Agurkstenger

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
    Enhetspris 67,01 kr/kg
  • Tomatpuré 70 g, dobbeltkonsentrert - DEALS-OF-NORWAY

    Tomatpuré, dobbeltkonsentrert, 70 g

    Vanlig pris 12,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 12,90 kr
    Enhetspris 184,29 kr/kg
  • Puszta-salat - LUNVERK

    Puszta-salat

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 90,61 kr/kg
  • Sellerisalat i skiver - DEALS-OF-NORWAY

    Stollenwerk sellerisalat, 320 g

    Vanlig pris 34,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,90 kr
  • Paprikastrimler, 320 g - LUNVERK

    Paprikastrimler, 320 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 93,44 kr/kg
  • Rødkål med eplebiter - LUNVERK

    Rødkål med eplebiter

    Vanlig pris 35,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,90 kr
    Enhetspris 44,88 kr/kg
  • Agurkstenger, 190 g - LUNVERK

    Agurkstenger, 190 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 157,37 kr/kg
  • Syltede agurker - LUNVERK

    Syltede agurker

    Vanlig pris 37,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 37,90 kr
    Enhetspris 56,57 kr/kg
  • Agurker med salt og dill, i saltlake - DEALS - OF - NORWAY

    Salt-dill-agurker i saltlake, 650 g / 350 g avrent

    Vanlig pris 53,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 53,90 kr
    Enhetspris 145,68 kr/l
  • Rosenkål 720 ml glass - DEALS-OF-NORWAY

    Rosenkål, 720 ml

    Vanlig pris 43,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 43,90 kr
  • Cornichoner med chili, 350 g - LUNVERK

    Cornichoner med chili, 350 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 85,43 kr/kg
  • Grønne bønner, 850 ml - LUNVERK

    Grønne bønner, 850 ml

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
    Enhetspris 46,94 kr/kg
  • Hofgut delikatesse rødkål 720 ml glass - DEALS-OF-NORWAY

    Hofgut rødkål, 720 ml

    Vanlig pris 34,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,95 kr
  • Hofgut grønnkål, revet – 720 ml glass - DEALS-OF-NORWAY

    Hofgut grovhakket grønnkål, 720 ml

    Vanlig pris 44,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,85 kr
  • Aspargesbiter med topper, 280 g - LUNVERK

    Aspargesbiter med topper, 280 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 106,79 kr/kg
  • Burgeragurker - LUNVERK

    Burgeragurker

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 70,00 kr/kg
  • Hofgut Eplerødkål - DEALS-OF-NORWAY

    Hofgut eplerødkål, 520 g

    Vanlig pris 39,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,95 kr