← Alle kategorier

LUNVERK · 11 produkter

Sennep, ketchup & sauser

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Krydderketchup med karri, 875 ml - LUNVERK

    Krydderketchup med karri, 875 ml

    Vanlig pris 67,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 67,90 kr
    Enhetspris 77,60 kr/l
  • Middels sterk sennep, 250 ml - LUNVERK

    Middels sterk sennep, 250 ml

    Vanlig pris 17,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 17,90 kr
    Enhetspris 71,60 kr/kg
  • Middelsterk sennep 200 ml - DEALS - OF - NORWAY

    Middelsterk sennep, 200 ml

    Vanlig pris 13,93 kr
    Vanlig pris 19,90 kr Salgspris 13,93 kr
  • Ungarsk paprikasaus, 250 ml - LUNVERK

    Ungarsk paprikasaus, 250 ml

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 135,60 kr/l
  • Salatdressing med urter 500 ml - NORMAE

    Salatdressing med urter, 500 ml

    Vanlig pris 38,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 38,90 kr
  • Grillsaus, 250 ml - LUNVERK

    Grillsaus, 250 ml

    Vanlig pris 35,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,90 kr
    Enhetspris 143,60 kr/l
  • Bautzner middels sterk sennep (200 ml) - DEALS-OF-NORWAY

    Bautz’ner middels sterk sennep, 200 ml

    Vanlig pris 17,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 17,85 kr
  • Krydret ketchup, mild, 300 ml flaske – produktbilde

    Mild krydderketchup, 300 ml

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
  • Sterk sennep 200 ml - DEALS - OF - NORWAY

    Sterk sennep, 200 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
  • Middels sterk sennep, 250 ml - LUNVERK

    Middels sterk sennep, 250 ml

    Vanlig pris 18,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 18,90 kr
    Enhetspris 75,60 kr/kg
  • Honning - sennep 200 ml - DEALS - OF - NORWAY

    Honning-sennep, 200 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr