← Alle kategorier

LUNVERK · 404 produkter

Produkter

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • 7-urter-sjampo 500 ml - DEALS-OF-NORWAY

    7-urter-sjampo, 500 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 51,80 kr/l
  • AERO Zartweiss hvit sjokolade, 100 g - LUNVERK

    AERO Zartweiss hvit sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 41,30 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,30 kr
  • Agurksalat, søt og krydret, etter klassisk oppskrift, 720 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Agurksalat, søt og krydret, 720 ml

    Vanlig pris 45,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 45,90 kr
  • Agurkstenger - LUNVERK

    Agurkstenger

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
    Enhetspris 67,01 kr/kg
  • Agurkstenger, 190 g - LUNVERK

    Agurkstenger, 190 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 157,37 kr/kg
  • Alaska-Boy vannis, 10 × 50 ml - LUNVERK

    Alaska-Boy vannis, 10 × 50 ml

    Vanlig pris 16,80 kr
    Vanlig pris Salgspris 16,80 kr
  • Alpia Edel Nougat sjokolade, 100 g - LUNVERK

    Alpia Edel Nougat sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Alpia helmelksjokolade med nøtter, 100 g - LUNVERK

    Alpia helmelksjokolade med nøtter, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Alpia hvit sjokolade, 100 g - LUNVERK

    Alpia hvit sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Alpia marsipansjokolade, 100 g - LUNVERK

    Alpia marsipansjokolade, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Alpia melkesjokolade, 100 g - LUNVERK

    Alpia melkesjokolade, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Alpia mørk sjokolade, 100 g - LUNVERK

    Alpia mørk sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Alpia pistasjkrem-sjokolade, 100 g - LUNVERK

    Alpia pistasjkrem-sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Alpia Salty Peanut sjokolade, 100 g - LUNVERK

    Alpia Salty Peanut sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Anti-flass-sjampo Hydro 300 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Anti-flass-sjampo Hydro, 300 ml

    Vanlig pris 36,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 36,90 kr
    Enhetspris 123,00 kr/l
  • Antibakterisk munnskyll 500 ml - DEALS - OF - NORWAY

    Antibakterisk munnskyll, 500 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 51,80 kr/l
  • Appel MSC sildefileter i tomat-mozzarellasaus, 200 g - LUNVERK

    Appel MSC sildefileter i tomat-mozzarellasaus, 200 g

    Vanlig pris 48,40 kr
    Vanlig pris Salgspris 48,40 kr
  • Appel MSC sildefileter i tomatfløte, 100 g - LUNVERK

    Appel MSC sildefileter i tomatfløte, 100 g

    Vanlig pris 35,70 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,70 kr
  • Appel MSC stekte sildefileter i krydret lake, 325 g - LUNVERK

    Appel MSC stekte sildefileter i krydret lake, 325 g

    Vanlig pris 68,35 kr
    Vanlig pris Salgspris 68,35 kr
  • Aspargesbiter med topper, 280 g - LUNVERK

    Aspargesbiter med topper, 280 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 106,79 kr/kg