← Alle kategorier

LUNVERK · 15 produkter

Baking & desserter

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Puddingpulver med vaniljesmak, 5 × 37 g - DEALS-OF-NORWAY

    Puddingpulver med vaniljesmak, 5 × 37 g

    Vanlig pris 14,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 14,90 kr
  • Puddingpulver med sjokoladesmak 3x 41 g - DEALS-OF-NORWAY

    Sjokoladepudding, 3 × 41 g

    Vanlig pris 21,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 21,90 kr
  • Kakeglasur klar 3er - DEALS-OF-NORWAY

    Klar kakeglasur, 3-pakning

    Vanlig pris 14,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 14,90 kr
  • Vaniljesukker, 15 x 8 g - DEALS-OF-NORWAY

    Vaniljesukker, 15 × 8 g

    Vanlig pris 9,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 9,90 kr
    Enhetspris 82,50 kr/kg
  • Sirup Grafschafter Goldsaft 450g - DEALS-OF-NORWAY

    Grafschafter Goldsaft sukkerbetesirup, 450 g

    Vanlig pris 44,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,85 kr
  • Rød kakeglasur (3 stk.) - DEALS-OF-NORWAY

    Rød kakeglasur, 3-pakning

    Vanlig pris 14,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 14,90 kr
  • Jodsalt med fluor 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Jodsalt med fluor, 500 g

    Vanlig pris 7,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 7,90 kr
    Enhetspris 15,80 kr/kg
  • Bondens brødbakemiks 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Brødbakemiks til bondebrød, 500 g

    Vanlig pris 29,80 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,80 kr
  • Flytende søtningsmiddel 300 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Flytende søtningsmiddel, 300 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 86,33 kr/l
  • Kald jordbærsuppe, 84 g pose - DEALS-OF-NORWAY

    Kald jordbærsuppe, 84 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
  • Dispenser med søtstofftabletter, 1200 stk. - DEALS-OF-NORWAY

    Søtstofftabletter i dispenser, 1200 stk.

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 518,00 kr/kg
  • Melis 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Melis, 250 g

    Vanlig pris 12,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 12,90 kr
  • Fullkornsbrødbakemiks 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Fullkornsbrød – bakeblanding, 500 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
  • Sukker, 1 kg - LUNVERK

    Sukker, 1 kg

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 29,90 kr/kg
  • Bakeblanding for hvitt brød 500g - DEALS-OF-NORWAY

    Hvitt brød – bakeblanding, 500 g

    Vanlig pris 28,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 28,90 kr