← Alle kategorier

LUNVERK · 71 produkter

Ferdigretter & sauser

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Spaghetti med tomatsaus og hardost, 400 g - LUNVERK

    Spaghetti med tomatsaus og hardost, 400 g

    Vanlig pris 54,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 54,90 kr
    Enhetspris 137,25 kr/kg
  • Potetkløpper, 6 stk. i kokepose - DEALS-OF-NORWAY

    Potetknödel, 6 stk. i kokepose

    Vanlig pris 31,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 31,90 kr
    Enhetspris 159,50 kr/kg
  • Chili con carne, 800 g - LUNVERK

    Chili con carne, 800 g

    Vanlig pris 74,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 74,90 kr
    Enhetspris 93,63 kr/kg
  • Kylling-nudelgryte, 800 g - LUNVERK

    Kylling-nudelgryte, 800 g

    Vanlig pris 61,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 61,90 kr
    Enhetspris 77,38 kr/kg
  • Linsegryte med svinekjøtt, 800 g - LUNVERK

    Linsegryte med svinekjøtt, 800 g

    Vanlig pris 64,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 64,90 kr
    Enhetspris 81,13 kr/kg
  • Ravioli Bolognese, 800 g - LUNVERK

    Ravioli Bolognese, 800 g

    Vanlig pris 57,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 57,90 kr
    Enhetspris 72,38 kr/kg
  • Potetrösti original, 400 g - LUNVERK

    Potetrösti original, 400 g

    Vanlig pris 34,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,90 kr
    Enhetspris 87,25 kr/kg
  • Potetrösti med bacon og ost, 400 g - LUNVERK

    Potetrösti med bacon og ost, 400 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
    Enhetspris 112,25 kr/kg
  • Grønne bønner med poteter og bacon, 800 g - LUNVERK

    Grønne bønner med poteter og bacon, 800 g

    Vanlig pris 66,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 66,90 kr
    Enhetspris 83,63 kr/kg
  • Stekte poteter med løk, 400 g - DEALS-OF-NORWAY

    Stekte poteter med løk, 400 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
  • Gulasjgryte, 400 ml - LUNVERK

    Gulasjgryte, 400 ml

    Vanlig pris 50,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 50,90 kr
    Enhetspris 127,25 kr/kg
  • Gulasjgryte med nudler, 800 g boks - LUNVERK

    Gulasjgryte med nudler, 800 g boks

    Vanlig pris 79,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 79,90 kr
    Enhetspris 99,88 kr/kg
  • Kjøttboller med tomat og pasta - LUNVERK

    Kjøttboller med tomat og pasta

    Vanlig pris 79,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 79,90 kr
    Enhetspris 99,88 kr/kg
  • Ertegryte med pølser og bacon, 800 g - LUNVERK

    Ertegryte med pølser og bacon, 800 g

    Vanlig pris 57,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 57,90 kr
    Enhetspris 72,38 kr/kg
  • Kalkunstrimler i saus med spätzle og grønnsaker, 480 g - LUNVERK

    Kalkunstrimler i saus med spätzle og grønnsaker, 480 g

    Vanlig pris 76,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 76,90 kr
    Enhetspris 160,21 kr/kg
  • Potet- og pølsegryte, 800 g boks - LUNVERK

    Potet- og pølsegryte, 800 g boks

    Vanlig pris 81,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 81,90 kr
    Enhetspris 102,38 kr/kg
  • Chili con carne, 800 g - LUNVERK

    Chili con carne, 800 g

    Vanlig pris 75,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 75,90 kr
    Enhetspris 94,88 kr/kg
  • Stekte poteter med skinke og løk - DEALS-OF-NORWAY

    Stekte poteter med skinke og løk, 400 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
  • Potetrösti med Emmentaler, 400 g - LUNVERK

    Potetrösti med Emmentaler, 400 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
    Enhetspris 124,75 kr/kg
  • Cevapcici med Balkan-grønnsaker og ris, 300 g - LUNVERK

    Cevapcici med Balkan-grønnsaker og ris, 300 g

    Vanlig pris 59,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 59,90 kr
    Enhetspris 199,67 kr/kg