← Alle kategorier

LUNVERK · 34 produkter

Kjeks & vafler

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Kjeks-poter choviva, 250 g pose - DEALS-OF-NORWAY

    Poteformede kjeks med Choviva, 250 g

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
    Enhetspris 159,60 kr/kg
  • Napolitanske vafler 4 x 65 g - DEALS-OF-NORWAY

    Napolitanske vafler, 4 × 65 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
  • Helmelk sjokoladekjeks 125 g - DEALS-OF-NORWAY

    Melkesjokoladekjeks, 125 g

    Vanlig pris 51,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 51,90 kr
  • Sjokolade- og kjeksstenger 90 g med mørk sjokolade - DEALS-OF-NORWAY

    Kjeksstenger med mørk sjokolade, 90 g

    Vanlig pris 32,13 kr
    Vanlig pris 45,90 kr Salgspris 32,13 kr
  • Melkesjokolade- og kjeksstenger 90 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kjeksstenger med melkesjokolade, 90 g

    Vanlig pris 45,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 45,90 kr
  • Hasselnøttkaker med kremfyll 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hasselnøttkjeks med kremfyll, 250 g

    Vanlig pris 18,45 kr
    Vanlig pris 36,90 kr Salgspris 18,45 kr
    Enhetspris 73,80 kr/kg
  • Fine eggkaker 400 g - DEALS-OF-NORWAY

    Eggkjeks, 400 g

    Vanlig pris 47,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 47,90 kr
    Enhetspris 119,75 kr/kg
  • Dobbelkaker, 500 g rull - DEALS-OF-NORWAY

    Dobbelkjeks, 500 g rull

    Vanlig pris 38,43 kr
    Vanlig pris 54,90 kr Salgspris 38,43 kr
    Enhetspris 76,86 kr/kg
  • Mini-dobbeltkjeks med sjokolade, 176 g - LUNVERK

    Mini-dobbeltkjeks med sjokolade, 176 g

    Vanlig pris 31,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 31,90 kr
    Enhetspris 181,25 kr/kg
  • Vaffelrull med mørk sjokolade - LUNVERK

    Vaffelrull med mørk sjokolade

    Vanlig pris 34,93 kr
    Vanlig pris 49,90 kr Salgspris 34,93 kr
    Enhetspris 279,44 kr/kg
  • Kjeks med nøtte-nougat-kremfyll - LUNVERK

    Kjeks med nøtte-nougat-kremfyll

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
    Enhetspris 261,05 kr/kg
  • Sjokoladekranser - LUNVERK

    Sjokoladekranser

    Vanlig pris 39,13 kr
    Vanlig pris 55,90 kr Salgspris 39,13 kr
    Enhetspris 156,52 kr/kg
  • Vaffelruller med melkesjokolade - LUNVERK

    Vaffelruller med melkesjokolade

    Vanlig pris 34,93 kr
    Vanlig pris 49,90 kr Salgspris 34,93 kr
    Enhetspris 279,44 kr/kg
  • Dobbelkjeks Black & White, 176 g - LUNVERK

    Dobbelkjeks Black & White, 176 g

    Vanlig pris 32,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 32,90 kr
    Enhetspris 186,93 kr/kg
  • Sprøkaker Choviva 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Sprø kjeks med Choviva, 250 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
    Enhetspris 179,60 kr/kg
  • Fine smørvafler 240 g - DEALS-OF-NORWAY

    Smørvafler, 240 g

    Vanlig pris 54,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 54,90 kr
    Enhetspris 228,75 kr/kg
  • Fin kakeblanding 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kjeks- og vaffelblanding, 500 g

    Vanlig pris 73,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 73,90 kr
    Enhetspris 147,80 kr/kg
  • Vaffelruller med sjokoladesmak og helmelk 125 g - DEALS-OF-NORWAY

    Vaffelruller med melkesjokolade, 125 g

    Vanlig pris 54,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 54,90 kr
    Enhetspris 439,20 kr/kg
  • Vaffelblanding 400 g - DEALS-OF-NORWAY

    Vaffelblanding, 400 g

    Vanlig pris 79,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 79,90 kr
    Enhetspris 199,75 kr/kg
  • Vaffelruller 200 g - DEALS-OF-NORWAY

    Vaffelruller 200 g

    Vanlig pris 43,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 43,90 kr
    Enhetspris 219,50 kr/kg