← Alle kategorier

LUNVERK · 34 produkter

Kjeks & vafler

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Hello Panda Kjeks med sjokoladefyll - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med sjokoladefyll

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda - kjeks med jordbærfyll - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med jordbærfyll

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda - kjeks med melkekremfyll 50 g - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med melkekrem, 50 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda sjokoladekjeks med sjokoladefyll 50 g - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda sjokoladekjeks med sjokoladefyll, 50 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda - kjeks med karamellfyll 50 g - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med karamellfyll, 50 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Koala - kjeks fylt med melkekrem 75 g - DEALS - OF - NORWAY

    Koala-kjeks med melkekrem, 75 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
  • Bahlsen Hit dobbeltkjeks med kakao 134 g - DEALS - OF - NORWAY

    Bahlsen Hit Cocoa dobbeltkjeks, 134 g

    Vanlig pris 23,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 23,90 kr
  • Hasselnøttkake 167 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hasselnøttvafler med kremfyll, 167 g

    Vanlig pris 43,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 43,90 kr
    Enhetspris 262,87 kr/kg
  • Smørkjeks med melkesjokolade - LUNVERK

    Smørkjeks med melkesjokolade

    Vanlig pris 48,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 48,90 kr
    Enhetspris 391,20 kr/kg
  • Mini sjokoladekjeks, 150 g - LUNVERK

    Mini sjokoladekjeks, 150 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
    Enhetspris 279,33 kr/kg
  • Sandwichvafler med melk- og kakaokrem - LUNVERK

    Sandwichvafler med melk- og kakaokrem

    Vanlig pris 51,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 51,90 kr
    Enhetspris 405,47 kr/kg
  • Kokoskaker 400 g, kokosbakverk med mørk sjokolade 10 % - NORMAE

    Kokoskaker med mørk sjokolade, 400 g

    Vanlig pris 79,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 79,90 kr
  • Butterdeigsbakverk, 225 g - NORMAE

    Butterdeigsbakverk, 225 g

    Vanlig pris 43,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 43,90 kr
    Enhetspris 195,11 kr/kg
  • Fruktsnacks med tranebær og kirsebær, 150 g eske - DEALS-OF-NORWAY

    Fruktsnacks med tranebær og kirsebær, 150 g

    Vanlig pris 47,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 47,90 kr
    Enhetspris 319,33 kr/kg