← Alle kategorier

LUNVERK · 40 produkter

Personlig pleie

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Sårplaster classic 10 stk. – produktbilde

    Sårplaster Classic, 10 stk.

    Vanlig pris 10,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 10,90 kr
  • Dusjgel Hibiskus og tranebær 400 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Dusjgel med hibiskus og tranebær, 400 ml

    Vanlig pris 18,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 18,90 kr
    Enhetspris 47,25 kr/l
  • Deospray for kvinner Extra-Dry 200 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Deospray Extra-Dry for kvinner, 200 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 129,50 kr/l
  • Vannavvisende plasterbånd, 20 stk. – produktbilde

    Vannavvisende plaster, 20 stk.

    Vanlig pris 16,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 16,90 kr
  • tannproteserenser 30 tabletter - DEALS-OF-NORWAY

    Tannproteserenser, 30 tabletter

    Vanlig pris 26,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 26,90 kr
  • Spesialtannkrem for sensitive tenner 125 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Tannkrem for sensitive tenner, 125 ml

    Vanlig pris 21,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 21,90 kr
  • Wet Gel ultra sterk 150 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Wet Gel, ekstra sterk, 150 ml

    Vanlig pris 23,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 23,90 kr
    Enhetspris 159,33 kr/l
  • Deospray for kvinner Tropic 200 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Tropic deospray for kvinner, 200 ml

    Vanlig pris 23,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 23,90 kr
    Enhetspris 119,50 kr/l
  • Deospray for kvinner Fresh 200 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Deospray Fresh for kvinner, 200 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 129,50 kr/l
  • Kremdusj med melk og kokos 400 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Kremdusj med melk og kokos, 400 ml

    Vanlig pris 18,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 18,90 kr
    Enhetspris 47,25 kr/l
  • Kremdusj med melk og honning 400 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Kremdusj med melk og honning, 400 ml

    Vanlig pris 18,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 18,90 kr
    Enhetspris 47,25 kr/l
  • munnskyll for tennene, 500 ml flaske - DEALS-OF-NORWAY

    Munnskyll, 500 ml

    Vanlig pris 34,50 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,50 kr
  • Munnskyll med myntesmak, 500 ml flaske - DEALS-OF-NORWAY

    Munnskyll med myntesmak, 500 ml

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
  • Munnskyll, klassisk, 500 ml flaske - DEALS-OF-NORWAY

    Munnskyll Classic, 500 ml

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
  • Sårplaster classic 10 stk. – produktbilde

    Sårplaster Classic, 10 stk.

    Vanlig pris 10,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 10,90 kr
  • Vannavvisende plasterbånd, 20 stk. – produktbilde

    Vannavvisende plaster, 20 stk.

    Vanlig pris 12,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 12,90 kr
  • Engangsbarberhøvel med 1 blad, 5 stk. – produktbilde

    Engangsbarberhøvler med 1 blad, 5 stk.

    Vanlig pris 16,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 16,90 kr
  • Wilkinson Pronto engangsbarberhøveler 5 - pakning - DEALS - OF - NORWAY

    Wilkinson Pronto engangsbarberhøvler, 5 stk.

    Vanlig pris 21,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 21,90 kr
  • Barberskum for menn med sensitiv hud, 300 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Barberskum for sensitiv hud, 300 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
  • Håndkrem med kamille 100 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Håndkrem med kamille, 100 ml

    Vanlig pris 19,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 19,90 kr