← Alle kategorier

LUNVERK · 404 produkter

Produkter

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Eilles Gourmet kaffe, 500 g - LUNVERK

    Eilles Gourmet kaffe, 500 g

    Vanlig pris 177,00 kr
    Vanlig pris Salgspris 177,00 kr
  • Em-eukal aecht Bayrischer Blockmalz maltbonboner, 100 g - LUNVERK

    Em-eukal aecht Bayrischer Blockmalz maltbonboner, 100 g

    Vanlig pris 34,50 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,50 kr
  • Engangsbarberhøvel med 1 blad, 5 stk. – produktbilde

    Engangsbarberhøvler med 1 blad, 5 stk.

    Vanlig pris 16,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 16,90 kr
  • Eple-kanelte 20 x 1,75 g - DEALS-OF-NORWAY

    Eple-kanelte, 20 × 1,75 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
  • Eplemos, 710 g - DEALS-OF-NORWAY

    Eplemos, 710 g

    Vanlig pris 35,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,90 kr
  • Erasco Biffgryte med nudler, 400 g - LUNVERK

    Erasco Biffgryte med nudler, 400 g

    Vanlig pris 53,20 kr
    Vanlig pris Salgspris 53,20 kr
  • Erasco Ertegryte, 400 g - LUNVERK

    Erasco Ertegryte, 400 g

    Vanlig pris 50,05 kr
    Vanlig pris Salgspris 50,05 kr
  • Erasco Kremet aspargessuppe, 390 ml - LUNVERK

    Erasco Kremet aspargessuppe, 390 ml

    Vanlig pris 53,20 kr
    Vanlig pris Salgspris 53,20 kr
  • Erasco Kyllinggryte med ris, 400 g - LUNVERK

    Erasco Kyllinggryte med ris, 400 g

    Vanlig pris 53,20 kr
    Vanlig pris Salgspris 53,20 kr
  • Erasco Potetgryte med pølser, 400 g - LUNVERK

    Erasco Potetgryte med pølser, 400 g

    Vanlig pris 53,20 kr
    Vanlig pris Salgspris 53,20 kr
  • Erasco Vegetarisk grønnsaksgryte, 400 g - LUNVERK

    Erasco Vegetarisk grønnsaksgryte, 400 g

    Vanlig pris 50,05 kr
    Vanlig pris Salgspris 50,05 kr
  • Erasco Westfalsk linsegryte med eddik, 400 g - LUNVERK

    Erasco Westfalsk linsegryte med eddik, 400 g

    Vanlig pris 53,20 kr
    Vanlig pris Salgspris 53,20 kr
  • Ertegryte 800 g boks - LUNVERK

    Ertegryte 800 g boks

    Vanlig pris 53,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 53,90 kr
    Enhetspris 67,38 kr/kg
  • Ertegryte med pølser og bacon, 800 g - LUNVERK

    Ertegryte med pølser og bacon, 800 g

    Vanlig pris 57,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 57,90 kr
    Enhetspris 72,38 kr/kg
  • Euka mentolpastiller 300 g - NORMAE

    Euka mentolpastiller, 300 g

    Vanlig pris 31,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 31,90 kr
    Enhetspris 106,33 kr/kg
  • Fennikelte, 25 poser, 50 g - LUNVERK

    Fennikelte, 25 poser, 50 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
    Enhetspris 598,00 kr/kg
  • Fersk eggespaetzle, 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Fersk eggespätzle, 250 g

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
  • Festdagssuppe med kjøttboller og nudler, 400 g - LUNVERK

    Festdagssuppe med kjøttboller og nudler, 400 g

    Vanlig pris 36,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 36,90 kr
    Enhetspris 92,25 kr/kg
  • Festdagssuppe, 400 ml - LUNVERK

    Festdagssuppe, 400 ml

    Vanlig pris 36,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 36,90 kr
    Enhetspris 92,25 kr/kg
  • Flytende søtningsmiddel 300 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Flytende søtningsmiddel, 300 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 86,33 kr/l