← Alle kategorier

LUNVERK · 404 produkter

Produkter

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Grønne bønner med poteter og bacon, 800 g - LUNVERK

    Grønne bønner med poteter og bacon, 800 g

    Vanlig pris 66,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 66,90 kr
    Enhetspris 83,63 kr/kg
  • Grønne bønner, 850 ml - LUNVERK

    Grønne bønner, 850 ml

    Vanlig pris 39,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,90 kr
    Enhetspris 46,94 kr/kg
  • Grønnsaksbuljong, 400 ml glass - DEALS-OF-NORWAY

    Grønnsaksfond, 400 ml

    Vanlig pris 31,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 31,90 kr
    Enhetspris 79,75 kr/l
  • Risgrøt 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Grøtris, 500 g

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
  • Gulasj med nudler og grønnsaker, 480 g - LUNVERK

    Gulasj med nudler og grønnsaker, 480 g

    Vanlig pris 81,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 81,90 kr
    Enhetspris 170,63 kr/kg
  • Gulasj-blanding 40 g - DEALS-OF-NORWAY

    Gulasj – krydderblanding, 40 g

    Vanlig pris 8,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 8,90 kr
    Enhetspris 222,50 kr/kg
  • Gulasjgryte med nudler, 61 g - LUNVERK

    Gulasjgryte med nudler, 61 g

    Vanlig pris 21,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 21,90 kr
    Enhetspris 359,02 kr/kg
  • Gulasjgryte med nudler, 800 g boks - LUNVERK

    Gulasjgryte med nudler, 800 g boks

    Vanlig pris 79,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 79,90 kr
    Enhetspris 99,88 kr/kg
  • Gulasjgryte, 400 ml - LUNVERK

    Gulasjgryte, 400 ml

    Vanlig pris 50,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 50,90 kr
    Enhetspris 127,25 kr/kg
  • Gule, unge og fine voksbønner 720 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Gule voksbønner, 720 ml

    Vanlig pris 45,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 45,90 kr
  • Gyros krydderblanding med hvitløk, oregano og timian - DEALS-OF-NORWAY

    Gyros-krydderblanding, 2 porsjoner

    Vanlig pris 24,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 24,95 kr
  • Håndkrem med kamille 100 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Håndkrem med kamille, 100 ml

    Vanlig pris 19,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 19,90 kr
  • HARIBO Balla-Balla fruktgummikonfekt, 160 g - LUNVERK

    HARIBO Balla-Balla fruktgummikonfekt, 160 g

    Vanlig pris 26,70 kr
    Vanlig pris Salgspris 26,70 kr
  • Hasselnøttkaker med kremfyll 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hasselnøttkjeks med kremfyll, 250 g

    Vanlig pris 18,45 kr
    Vanlig pris 36,90 kr Salgspris 18,45 kr
    Enhetspris 73,80 kr/kg
  • Hasselnøttkake 167 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hasselnøttvafler med kremfyll, 167 g

    Vanlig pris 43,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 43,90 kr
    Enhetspris 262,87 kr/kg
  • Hawesta sildefileter i balkansaus, 200 g - LUNVERK

    Hawesta sildefileter i balkansaus, 200 g

    Vanlig pris 48,65 kr
    Vanlig pris Salgspris 48,65 kr
  • Hawesta Ekstra møre sildefileter i honning-sennepssaus – 190 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hawesta sildefileter i honning-sennepssaus, 190 g

    Vanlig pris 44,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,95 kr
  • Hawesta sildefileter i pepperkrem, 200 g - LUNVERK

    Hawesta sildefileter i pepperkrem, 200 g

    Vanlig pris 48,65 kr
    Vanlig pris Salgspris 48,65 kr
  • Hawesta sildefileter i tomat-kremsaus med hageurter, 200 g - LUNVERK

    Hawesta sildefileter i tomat-kremsaus med hageurter, 200 g

    Vanlig pris 48,65 kr
    Vanlig pris Salgspris 48,65 kr
  • Hawesta sildefileter i tomat-kremsaus, 200 g - LUNVERK

    Hawesta sildefileter i tomat-kremsaus, 200 g

    Vanlig pris 48,65 kr
    Vanlig pris Salgspris 48,65 kr