← Alle kategorier

LUNVERK · 404 produkter

Produkter

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Frigeo Ahoj bruspulver, 4 - pakning, 10 stk., 58 g - DEALS - OF - NORWAY

    Frigeo Ahoj bruspulver, 4-pakning, 10 stk., 58 g

    Vanlig pris 19,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 19,90 kr
  • Frigeo sprø puffris 80 g - DEALS - OF - NORWAY

    Frigeo sprø puffet ris, 80 g

    Vanlig pris 23,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 23,90 kr
  • Frokostkjøtt 125 g - DEALS-OF-NORWAY

    Frokostkjøtt, 125 g

    Vanlig pris 38,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 38,90 kr
    Enhetspris 311,20 kr/kg
  • Frukt- og vitaminsjampo 500 ml - DEALS-OF-NORWAY

    Frukt- og vitaminsjampo 500 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
    Enhetspris 51,80 kr/l
  • Fruktsnacks med tranebær og kirsebær, 150 g eske - DEALS-OF-NORWAY

    Fruktsnacks med tranebær og kirsebær, 150 g

    Vanlig pris 47,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 47,90 kr
    Enhetspris 319,33 kr/kg
  • Te toskansk fersken, 50 g - DEALS-OF-NORWAY

    Fruktte med fersken, 50 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
  • te nordiske bær, 50 g - DEALS-OF-NORWAY

    Fruktte med nordiske bær, 50 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
  • Te med fransk plomme, 45 g - DEALS-OF-NORWAY

    Fruktte med plomme, 45 g

    Vanlig pris 49,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 49,90 kr
  • Frysetørket persille, 15 g - LUNVERK

    Frysetørket persille, 15 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 2.260,00 kr/kg
  • Fullkornsbrødbakemiks 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Fullkornsbrød – bakeblanding, 500 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
  • Funny-Ferske chips, ungarsk stil, 4 x 40 g - DEALS-OF-NORWAY

    funny-frisch Chipsfrisch Ungarisch, 4 × 40 g

    Vanlig pris 41,23 kr
    Vanlig pris 58,90 kr Salgspris 41,23 kr
  • Fylte minikaker 250 g - DEALS - OF - NORWAY

    Fylte minikaker, 250 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • G&G Marsipankuler, 125 g - LUNVERK

    G&G Marsipankuler, 125 g

    Vanlig pris 39,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,95 kr
  • G&G oblater-lebkuchen med mørk sjokolade, 200 g - LUNVERK

    G&G oblater-lebkuchen med mørk sjokolade, 200 g

    Vanlig pris 69,96 kr
    Vanlig pris Salgspris 69,96 kr
  • G&G Smørstollen med rosiner, 200 g - LUNVERK

    G&G Smørstollen med rosiner, 200 g

    Vanlig pris 59,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 59,95 kr
  • G&G Teewurst fin, 125 g - LUNVERK

    G&G Teewurst fin, 125 g

    Vanlig pris 68,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 68,95 kr
  • Gelé bananer med sjokolade, 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Gelébananer med sjokolade, 250 g

    Vanlig pris 38,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 38,90 kr
    Enhetspris 155,60 kr/kg
  • Götterspeise med skogsmynte, 2 x 12 g - DEALS-OF-NORWAY

    Gelédessert med Waldmeister-smak, 2 × 12 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
  • Sirup Grafschafter Goldsaft 450g - DEALS-OF-NORWAY

    Grafschafter Goldsaft sukkerbetesirup, 450 g

    Vanlig pris 44,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,85 kr
  • Grillsaus, 250 ml - LUNVERK

    Grillsaus, 250 ml

    Vanlig pris 35,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,90 kr
    Enhetspris 143,60 kr/l