← Alle kategorier

LUNVERK · 404 produkter

Produkter

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Jacobs Krönung Balance, malt kaffe, 500 g - LUNVERK

    Jacobs Krönung Balance, malt kaffe, 500 g

    Vanlig pris 173,80 kr
    Vanlig pris Salgspris 173,80 kr
  • Jacobs Krönung Mild, malt kaffe, 500 g - LUNVERK

    Jacobs Krönung Mild, malt kaffe, 500 g

    Vanlig pris 173,80 kr
    Vanlig pris Salgspris 173,80 kr
  • Jacobs Krönung, hele bønner, 500 g - LUNVERK

    Jacobs Krönung, hele bønner, 500 g

    Vanlig pris 173,80 kr
    Vanlig pris Salgspris 173,80 kr
  • Jacobs Krönung, malt kaffe, 500 g - LUNVERK

    Jacobs Krönung, malt kaffe, 500 g

    Vanlig pris 173,80 kr
    Vanlig pris Salgspris 173,80 kr
  • Jaktpølse 125 g - DEALS-OF-NORWAY

    Jaktpølse, 125 g

    Vanlig pris 38,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 38,90 kr
    Enhetspris 311,20 kr/kg
  • Jodsalt med fluor 500 g - DEALS-OF-NORWAY

    Jodsalt med fluor, 500 g

    Vanlig pris 7,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 7,90 kr
    Enhetspris 15,80 kr/kg
  • Kaffekrem 10%, 20 x 10 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kaffekrem 10 %, 20 × 10 g

    Vanlig pris 19,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 19,90 kr
    Enhetspris 99,50 kr/kg
  • Kaffekrem 250 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kaffekrempulver, 250 g

    Vanlig pris 36,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 36,90 kr
  • Kakebunn av røredeig, 300 g - LUNVERK

    Kakebunn av røredeig, 300 g

    Vanlig pris 58,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 58,90 kr
    Enhetspris 196,33 kr/kg
  • Kald jordbærsuppe, 84 g pose - DEALS-OF-NORWAY

    Kald jordbærsuppe, 84 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
  • Kalkunstrimler i saus med spätzle og grønnsaker, 480 g - LUNVERK

    Kalkunstrimler i saus med spätzle og grønnsaker, 480 g

    Vanlig pris 76,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 76,90 kr
    Enhetspris 160,21 kr/kg
  • Kamillete 24 x 1,3 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kamillete, 24 × 1,3 g

    Vanlig pris 24,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 24,90 kr
  • Kamillete, 25 poser, 37,5 g - LUNVERK

    Kamillete, 25 poser, 37,5 g

    Vanlig pris 11,45 kr
    Vanlig pris 22,90 kr Salgspris 11,45 kr
    Enhetspris 305,33 kr/kg
  • Kamillete, 25 × 1,5 g - LUNVERK

    Kamillete, 25 × 1,5 g

    Vanlig pris 22,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 22,90 kr
    Enhetspris 305,33 kr/kg
  • Ristede peanøtter, 175 g pose - DEALS-OF-NORWAY

    Karamelliserte peanøtter, 175 g

    Vanlig pris 27,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 27,90 kr
  • Katjes barn, 210 g pose - DEALS-OF-NORWAY

    Katjes Kinder, 210 g

    Vanlig pris 26,40 kr
    Vanlig pris Salgspris 26,40 kr
  • Katjes Party Fred, 210 g pose - DEALS-OF-NORWAY

    Katjes Party Fred, 210 g

    Vanlig pris 26,40 kr
    Vanlig pris Salgspris 26,40 kr
  • Katjes Wunderland, 210 g pose - DEALS-OF-NORWAY

    Katjes Wunderland, 210 g

    Vanlig pris 26,40 kr
    Vanlig pris Salgspris 26,40 kr
  • Kirsebærkarameller 150 g - DEALS-OF-NORWAY

    Kirsebærdrops, 150 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr
  • Kjeks med nøtte-nougat-kremfyll - LUNVERK

    Kjeks med nøtte-nougat-kremfyll

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
    Enhetspris 261,05 kr/kg