← Alle kategorier

LUNVERK · 404 produkter

Produkter

Et håndplukket utvalg av kjente tyske favoritter – enkelt tilgjengelig i Norge.

Sendes fra Norge Ingen toll eller importgebyrer
  • Hawesta sildefileter i Toscana-saus, 200 g - LUNVERK

    Hawesta sildefileter i Toscana-saus, 200 g

    Vanlig pris 48,65 kr
    Vanlig pris Salgspris 48,65 kr
  • Hello Panda sjokoladekjeks med sjokoladefyll 50 g - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda sjokoladekjeks med sjokoladefyll, 50 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda - kjeks med jordbærfyll - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med jordbærfyll

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda - kjeks med karamellfyll 50 g - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med karamellfyll, 50 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda - kjeks med melkekremfyll 50 g - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med melkekrem, 50 g

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hello Panda Kjeks med sjokoladefyll - DEALS - OF - NORWAY

    Hello Panda-kjeks med sjokoladefyll

    Vanlig pris 41,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 41,90 kr
  • Hofgut Eplerødkål - DEALS-OF-NORWAY

    Hofgut eplerødkål, 520 g

    Vanlig pris 39,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 39,95 kr
  • Hofgut Gaffelspaghetti i tomatsaus, 800 g - LUNVERK

    Hofgut Gaffelspaghetti i tomatsaus, 800 g

    Vanlig pris 44,80 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,80 kr
  • Hofgut grønnkål, revet – 720 ml glass - DEALS-OF-NORWAY

    Hofgut grovhakket grønnkål, 720 ml

    Vanlig pris 44,85 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,85 kr
  • Hofgut Ravioli med kjøttfyll i tomatsaus, 800 ml - LUNVERK

    Hofgut Ravioli med kjøttfyll i tomatsaus, 800 ml

    Vanlig pris 46,20 kr
    Vanlig pris Salgspris 46,20 kr
  • Hofgut delikatesse rødkål 720 ml glass - DEALS-OF-NORWAY

    Hofgut rødkål, 720 ml

    Vanlig pris 34,95 kr
    Vanlig pris Salgspris 34,95 kr
  • Honning - sennep 200 ml - DEALS - OF - NORWAY

    Honning-sennep, 200 ml

    Vanlig pris 25,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 25,90 kr
  • Hotdogpølser, 550 g - LUNVERK

    Hotdogpølser, 550 g

    Vanlig pris 76,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 76,90 kr
  • Hvete-rundstykker til ferdigbaking – produktbilde

    Hveterundstykker til ferdigbaking

    Vanlig pris 36,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 36,90 kr
  • Brød med blandet strø 560 g, 8 stk. - NORMAE

    Hveterundstykker, 8 stk. / 560 g

    Vanlig pris 35,70 kr
    Vanlig pris Salgspris 35,70 kr
    Enhetspris 63,75 kr/kg
  • Hvit sjokolade - LUNVERK

    Hvit sjokolade

    Vanlig pris 78,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 78,90 kr
    Enhetspris 394,50 kr/kg
  • Hvit sjokolade 100 g - DEALS-OF-NORWAY

    Hvit sjokolade, 100 g

    Vanlig pris 33,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 33,90 kr
    Enhetspris 339,00 kr/kg
  • Hvite bønner med grønnsaker, 800 g - LUNVERK

    Hvite bønner med grønnsaker, 800 g

    Vanlig pris 44,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 44,90 kr
    Enhetspris 56,13 kr/kg
  • Bakeblanding for hvitt brød 500g - DEALS-OF-NORWAY

    Hvitt brød – bakeblanding, 500 g

    Vanlig pris 28,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 28,90 kr
  • Iskarameller 150 g - DEALS-OF-NORWAY

    Isdrops, 150 g

    Vanlig pris 29,90 kr
    Vanlig pris Salgspris 29,90 kr